Darmowa dostawa od 200,00 zł

Blog

Snuza Hero MD to niezwykły, w pełni mobilny, monitor oddechu zaprojektowany z myślą o rodzicach, którzy chcą zapewnić swojemu dziecku bezpieczeństwo podczas snu, w każdym miejscu, w którym może się ono znaleźć. Snuza jest jedynym na świecie przenośnym monitorem oddechu z certyfikatem medycznym, który może być używany wszędzie, bez względu na to czy dziecko śpi w łóżeczku, dostawce, wózku, kołysce czy jakimkolwiek innym miejscu.
Czytaj więcej
Czym jest monitor oddechu?  Jak go używać?
Monitor oddechu to niezwykle precyzyjne urządzenie służące do monitorowania oddechu twojego dziecka. Urządzenia te stają się obecnie popularnym wśród rodziców systemem zapewniania dzieciom bezpieczeństwa podczas snu, który staje się normą podobnie jak videonianie. Monitor oddechu ostrzega rodzica o wystąpienia bezdechu, które nie są rzadkością wśród niemowlaków, dając możliwość zareagowania i uratowania życia dziecka.
Czytaj więcej
Czym się różni monitor oddechu od monitora snu?

Czym się różni monitor oddechu od monitora snu?

Młodzi rodzice, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka, napotykają na swojej drodze ogrom przedmiotów, które mają im w tym pomóc. O ile niektóre z nich, takie jak elektroniczne nianie, foteliki do samochodu, czy bezpieczne śpiworki stały się czymś, co większość osób nabywa jako niezbędne wyposażenie, to urządzenia monitorujące oddech i sen dziecka do niedawna stanowiły w Polsce produkt niszowy. W ostatnim czasie jednak stają się coraz popularniejsze, szturmem wdzierając się do sypialni niemowlaków. Warto więc się dowiedzieć, czym są te urządzenia i czym poszczególne warianty różnią się od siebie.

Czytaj więcej
pixel