Darmowa dostawa od 200,00 zł

Jaki monitor oddechu do każdego łóżeczka i dostawki wybrać?

2023-04-18

 Snuza Hero MD – Twoje dziecko może być bezpieczne w każdym miejscu, również w dostawce!

  

Czy mogę używać monitora oddechu w dostawce?

Snuza Hero MD to niezwykły, w pełni przenośny monitor oddechu, zaprojektowany z myślą o rodzicach, którzy chcą zapewnić swojemu dziecku bezpieczeństwo w każdym miejscu. Snuza Hero MD jest jedynym na świecie przenośnym monitorem oddechu z certyfikatem medycznym, który może być używany wszędzie, bez względu na to, czy dziecko śpi w łóżeczku, dostawce czy jakimkolwiek innym miejscu (przy wyeliminowaniu wszelki zewnętrznych źródeł ruchu)*.

Monitor oddechu Snuza Hero MD to urządzenie, które wyróżnia się na rynku monitorów oddechu ze względu na swoją wszechstronność oraz nieskomplikowaną obsługę. Dzięki temu, że jest tak prosty w użyciu, każdy rodzic może z łatwością monitorować oddech swojego maleństwa zawsze i wszędzie.

W przypadku innych monitorów, rodzice, którzy chcą zapewnić swojemu dziecku bezpieczeństwo, muszą mierzyć się z takimi ograniczeniami jak:

  • brak potwierdzonego certyfikatem medycznym działania,
  • skomplikowany montaż,
  • brak mobilności,
  • brak możliwości użycia w dostawce,

Snuza jest idealnym wyborem dla rodziców, którzy szukają łatwego w użyciu oraz uniwersalnego monitora oddechu dla swojego dziecka.

 

Snuza Hero MD – monitor oddechu, który możesz zawsze mieć przy sobie

Monitor oddechu Snuza Hero MD jest kompaktowym i wygodnym w montażu urządzeniem, gotowym do działania już w kilkanaście sekund od wyjęcia z etui. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi, z łatwością zapakujesz go do torby, plecaka czy nawet kieszeni, dzięki czemu możesz mieć go zawsze przy sobie. Oddech Twojego dziecka może być kontrolowany w każdym miejscu – w domu, na wakacjach czy też podczas wizyty u rodziny lub znajomych. Dzięki monitorowi oddechu Snuza Hero MD rodzice mogą mieć pewność, że ich dziecko jest bezpieczne podczas snu.

Monitor oddechu Snuza Hero MD został wyposażony w czuły sensor, który bez przerwy monitoruje oddech maluszka. W przypadku jego zatrzymania lub zakłócenia, monitor oddechu spróbuje pobudzić oddech, wykorzystując funkcję wibracji. Jeśli jednak nie będą one wystarczającym bodźcem do przywrócenia oddechu, uruchomi alarm, ostrzegając rodziców i dając im szansę na reakcję i uratowanie życia maluszka. Miej oddech swojego maluszka pod kontrolą zawsze i wszędzie.

 

 

 

*Pamiętaj, że najbezpieczniejszym miejscem snu dla niemowlaka jest jego łóżeczko. Staraj się unikać układania dziecka do snu w innych miejscach. 
*Monitor oddechu może być stosowany w każdym miejscu, pod warunkiem, że jest ono oddalone od łóżka rodziców, wszelkie pozostałe źródła ruchu zostały wyeliminowane. Ponadto nie mogą się w nim znajdować, żadne urządzenia, które mogą potencjalnie zakłócać działanie monitora poprzez wytwarzanie ruchu/wibracji np. Zabawki szumiące itp.

 

SNUZA® HERO MD przenośny monitor oddechu dla niemowląt Producent: Snuza (Pty) Ltd. Upoważniony przedstawiciel: Advena Ltd. Importer i podmiot prowadzący reklamę: Grow Smart & Partners Mariusz Sasiak.

pixel