Darmowa dostawa od 200,00 zł

Wystarczy 20 sekund... Każda sekunda się liczy!

Wystarczy 20 sekund... Kontroluj każdy oddech

20 sekund wydaje się nieznaczące w obliczu dnia, miesiąca czy roku, nikt nie liczy się z sekundami, które uciekają w mgnieniu oka. 20 sekund - tyle wystarczy, aby doprowadzić do śmierci twojego dziecka.

Sekundy mają wartość

Nigdy nie wiesz, kiedy oddech twojego dziecka się zatrzyma. Dzieci w pierwszym roku swojego życia są najsilniej narażone na wystąpienie nagłej śmierci łóżeczkowej. Nikt nie jest w stanie bez przerwy samodzielnie kontrolować oddechu niemowlęcia, dodatkowo czas nie działa na naszą korzyść. Wystarczy tylko 20 sekund, aby doprowadzić do tragedii.

W Snuzie doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wszystkie nasze urządzenia opierają się na koncepcji 20 sekund, zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia. Monitor oddechu Snuza Hero przeznaczony jest do ciągłego monitorowania oddechu twojego dziecka. Jeśli urządzenie nie wykryje oddechu przez 15 sekund, zacznie generować bodźce poprzez wibracje mające pobudzić oddech. Jeśli mimo to po upływie kolejnych 5 sekund oddech nie powróci, urządzenie aktywuje alarm dźwiękowy, byś mógł zareagować i uratować życie.

Monitor oddechu - najbezpieczniejszy sposób, aby sprawdzić, czy twoje dziecko oddycha

Monitor oddechu Snuza Hero stale monitoruje oddech, dzięki zamocowaniu na pieluszce wykrywa nawet najdelikatniejsze ruchy oddechowe. W momencie zatrzymania oddechu dziecko umiera w ciszy, alarm monitora oddechu staje się w tej sytuacji głosem dziecka wołającego o ratunek, dając Ci szansę na udzielenie pomocy.

Czas ucieka nieubłaganie

Jako rodzic na pewno to dostrzeżesz, z każdym dniem twoje dziecko będzie coraz bardziej samodzielne. Doba każdego człowieka ma tylko 24 godziny i nie jesteś w stanie czuwać nad dzieckiem bez wytchnienia. Korzystanie z urządzeń mających zapewnić bezpieczeństwo twojemu dziecku, takich jak niania elektroniczna czy monitor oddechu, nie jest niczym złym, zwłaszcza w pierwszym roku życia dziecka, podczas którego jest ono najdelikatniejsze i najbardziej podatne na zagrożenia.

Polecane

pixel